پنجشنبه 28 فروردین 1393

فصلی دیگر...

   نوشته شده توسط: سامان كارگر    نوع مطلب :نوشته های من از ... ،

تمام شد.
فصل دیگه ای از زندگی من تموم شد. و استعفام از معاونت میراث فرهنگی با موافقت روبرو شد.
توی این چند ماه چندین بار از مدیر به طور شفاهی و کتبی این رو خواسته بودم. و البته محرمانه. و گفته بودم که تا هستم با تمام توان به کارها می پردازم. مدیر جدید هم مثل مدیر قبل واقعا به من لطف داشت و هر بار مخالف این موضوع بود. و به قول خودشون استعفانامه هام رو هم دور ریخته بود. اما امروز با خواهش  مجددم این موضوع تموم شد.
تا لحظه ی آخر به همکارا نگفته بودم. نمیدونم این کار درستی بود یا غلط. اما دلیلم این بود که تا لحظه ی آخر کارها روی روال پیش بره و تاثیر بد روی کارا نگذاره. که خدا رو شکر اینطور هم بود. از همکارا خواستم ساعت 11 بیان اتاقم و تا اون لحظه هم موضوع رو نگفته بودم. اما فکر نمی کردم اینقدر تحت تاثیر قرار بگیرم...  خیلی برام سخت شده بود. نمیتونستم حرف بزنم............ نه اینکه رفتن سخت بشه، اینکه از کسانی که چندین سال هر روزت رو باهاشون بودی مثل یک خانواده قرار بود جدا بشم. واقعا مثل یک خانواده. نمیدونم جای دیگه اینطوره یا نه اما توی معاونت من روابط بالاتر از کار، دوستانه هم بود. جلسه ی خیلی سختی بود. اینکه بعضی از همکاران اشاره می کردند که توی مثلا 18 سال خدمتشون این دوسال بهترینش بوده برای من جای خیلی خوشحالی داشت.برای همه سخت بود و همه تحت تاثیر قرار گرفته بودن. و خب خیلی خیلی به من ابراز محبت کردند. شاید تازه به خودم اومدم و دیدم که قراره دیگه توی این جمع نباشم. بازم میگم نه از این نظر که داشتم می رفتم، بخاطر عادت کردن ها. اونم نمیتونم بگم که تمام این مدت به من و همکارا خوش گذشته باشه و یا اینکه اصلا بحث و ... نداشتیم، که خیلی هم داشتیم. اما این حس آخر غریب بود. واقعا غریب.


 این مدت تمام سعیم رو کردم که یه کارهایی صورت بگیره. که خدا رو شکر خیلی هاش هم جواب داد. و همکاران خوبی داشتم که الان دوستان خوبم هستند.


به هر حال این هم گذشت...

هر چند به قول دوستی: کسی که آلوده میراث بشه دیگه نمیتونه ازش جدا شه. که البته با این حرف موافقم . اما از این به بعد ارتباطم شکل دیگه ای پیدا خواهد کرد با میراث.

شکر می کنم خدارو بخاطر همه چیزش و امید خواهم داش به "فصل نوی زندگی"...


هدایت به بالای

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic